Kde se využívá nábytek IKONO ?

Hotel business: 4 * S Hotel Entners am See, Achensee, Austria

Čtyřhvězdičkový S Hotel Entners am See s bohatou tradicí je známý daleko za hranicemi Rakouska. Od roku 2019 je venkovní nábytek IKONO Outdoor lounge místem pro relaxaci hotelových hostů, kteří mohou odpočívat na terase u jezera uprostřed působivé atmosféry. Nejoblíbenějšími místy jsou salonky a lehátka kolem nekonečného bazénu.


Hotel business: HUBERTUS Mountain Refugio, Allgäu, Germany

V létě 2021 byl znovu otevřen wellness a lázeňský hotel HUBERTUS Mountain Refugio v Allgäu s novou lázeňskou budovou. Se systémem Lounge je IKONO součástí holistického feel-good konceptu.


Gastronomy: Outdoor culinary school of Johann Lafer, Guldental, Germany

Televizní kuchař Johann Lafer důvěřuje společnosti IKONO. Nová venkovní kulinářská škola v malebné vesničce Guldental je kompletně vybavena zařízením IKONO. Hosté si vychutnávají společně připravená jídla na sedacím nábytku Gastro System a kulinářský zážitek pak mohou završit na pohodlném nábytku v zahradě.


Public spaces: OUTLETCITY, Metzingen, Germany

Uprostřed oceňované architektury a v obklopení světů exkluzivních značek. Evropský outlet číslo jedna každoročně přiláká více než čtyři miliony návštěvníků ze 185 zemí. Mnoho pohovkových sestav IKONO nabízí návštěvníkům krátkou přestávku jako oázy odpočinku během jejich nákupů.