ZÁRUKY IKONO

Kromě zákonné záruky, na kterou má spotřebitel od svého prodejce nárok, přebírá IKONO 5-ti letou záruku výrobce. S prodlouženou zárukou si stojíme za našimi speciálně vyvinutými produkty. 

Rozdíl dělají naše požadavky na naše vlastní produkty. 

Znáte pojem rychlonábytek? Nejen jídlo a móda se staly obětí masové konzumace. Díky levnému sériově vyráběnému zboží dochází také často po krátké době k výměně nábytku. Důsledkem je velké množství objemného odpadu a plýtvání přírodními zdroji. Ale nejen krátkodobé trendy jsou příčinou nábytkového šílenství. Mnoho běžných kusů nábytku má záměrně krátký životní cyklus. Typickým nedostatkem kvality venkovního nábytku jsou optické změny potahových látek, např. vyblednutí vlivem přímého slunečního záření nebo ztráta rozměrové stálosti nábytku.

Použitím látek Sunbrella® zaručujeme dlouhodobou stálobarevnost. Vlákna tkaná zvlákňovací tryskou odolávají přímému UV záření a neztrácejí svou barevnou brilanci ani po několik let. 

Náš speciálně vyvinutý a patentovaný hliníkový rám se svou nejmodernější technologií zajišťuje trvalou rozměrovou stabilitu i v náročných podmínkách, jako jsou pravidelné přestavby modulů nebo speciální klima v místnosti, například ve wellness a spa oblastech s vysokou vlhkostí. S použitými materiály a vlastním vývojem produktů vás ujišťujeme, že slovo 'záruka výrobce' nechápeme jako pouhý prodejní argument, ale že si za svými rozhodnutími stojíme s plným nasazením. Navrhněte s námi svět sezení o něco modulárněji. Jako poděkování od nás dostanete zaručenou dlouhodobou radost.